Hakkımızda

Datça Karaincir sahile yalnızca birkaç adım mesafedeki Kalina Otel havuzlu ve yemyeşil bahçesinde sizleri ağırlamak için bekliyor.

Mimarisi özenle hazırlanan 20 odası, restoran hizmeti, ücretsiz Wi-Fi hizmeti ve ortak havuzuyla Datça’da keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için her şey mevcut.

Sahile avantajlı konumuyla, yeşil ve ferah bahçesiyle, tüm gün doyasıya eğlenebileceğiniz havuzuyla, lezzetli yemekleriyle, size sadece pırıl pırıl Ege Denizi’nin tadını çıkarmak kalıyor.

Otelimizin sürdürülebilirlik politikası:

Her geçen gün artan sürdürülebilirlik bilinciyle Çevre, Atık, Su, Atıksu, Kimyasal ve Enerji Yönetimleri sistemlerine uymak, gerekliliklerini sağlamak ve tesisimize tam anlamıyla uyarlamaya çalışmaktayız. Her departman faaliyeti sonrasında oluşabilecek çevresel riskleri belirliyor ve oluşan atıkları azaltmak adına önlemler alıyoruz. Tesis geneli ve odalarda atıkların ayrıştırılarak geri dönüştürülmesini sağlıyoruz. Doğal kaynaklarımızı sürdürülebilir kılmak amacı ile su ve elektrik tüketimlerimizi düzenli takip ediyor ve aşırı tüketimin önüne geçmek için koruyucu tedbirler alıyoruz.

Elektrik tüketimini azaltmak için tesisimizde uyguladığımız sistemler: inverter klima, sensörlü aydınlatma, led ampul, çamaşırların doğal yollarla kurutulması, odalar içerisinde doğal havalandırma sağlayan mimari projelendirme.

Su tüketimini azaltmak için tesisimizde uyguladığımız sistemler: perlatörlü musluklar, kademeli sifon sistemi, bahçe sulaması için artezyen suyu kullanımı.

Atıkları azaltmak için uyguladığımız sistemler: temizlik malzemelerinin büyük ambalajda satın alımı, kahvaltı salonumuzda PET şişede su yerine su sebili kullanılmaktadır.

 

Kalite Politikası:

Kalite anlayışı, misafir odaklılık, çevreye verilen önemin artırılması, iş güvenliği ve gıda güvenliğinin sağlanması ve çalışanlarımızın işlerini bilinçli, doğru ve güvenli bir şekilde yapmaları için eğitimin sürekliliğine önem verir ve gerekli kaynakları sağlarız.

Misafir beklentilerini dikkate alarak, gelişen ve güncel teknolojiyi uygulayarak kendimizi geliştirmek için tecrübelerimizi, bilgi ve becerilerimizi olumlu yönde kullanırız.

Açık ve şeffaf yönetim biçimimizi, profesyonellik, dürüstlük, çalışkanlık, güvenilirlik ilkelerimizle oluştururuz.

 

Vizyonumuz:

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir. Kalite ve hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalitemizi sürekli iyileştirmek konusunda tüm çalışanlarımız sorumludur. Müşteri memnuniyeti en önemli işimizdir.

Misyonumuz:

Faaliyette bulunduğumuz sektörde: bireye, topluma, hukuka saygılı, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, çevreye duyarlı şekilde müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

 

Logo

Emecik Mah. Karaincir Mevki 2.Cad. No.19/1 Datça/Muğla